Кериш Олена Вікторівна

Завідувач дошкільним навчальним закладом (ясла-садок)  №357

Має вищу педагогічну освіту.  Педагогічний стаж роботи  22 роки. Заклад очолює з 2015 року.

Дитина – це особистість, і тому розуміння дитини, визнання її особистих якостей, повага до неї, доброзичливість, милосердя – наше кредо.

Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.
    Роки, проведені поряд з дітьми…Бачити, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості.
    Чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку? Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою.

Завдання адміністрації ДНЗ №357 «Джерельце»:

- згуртувати навколо себе весь колектив, налаштувати його на постійне підвищення рівня педагогічної компетентності;

- створити належні матеріально-технічні умови для всебічного повноцінного розвитку, комфортного перебування дітей у дошкільному закладі;

- впровадження в навчально-виховний процес науково обґрунтованих новітніх освітніх технологій, спрямованих на формування, збереження та зміцнення здоров’я дошкільників;

- формування у дитини позитивного образу «Я», здатності до оцінки, самооцінки та самореалізації;

- розвиток базових якостей особистості: самостійності, працелюбності, людяності, доброти, ввічливості, чесності, сміливості.

- створити умови для розвитку професійної майстерності педагогів, розкриття їхнього творчого потенціалу;

- сприяти взаємодії установи, родини, громадськості у створенні належних умов для формування творчої особистості на основі співробітництва.

Завідувач радить :

Закон етики дошкільного працівника:

1.Якщо виникне сумнів, як вести себе по відношенню до іншої людини, постарайтесь поставити себе на місце тієї людини.
2.Не нав’язуйте своїх думок і смаків іншим.
3.Не дозволяйте собі грубі, безапеляційні судження.
4.Ні з ким не обговорюйте особисті стосунки колег.
5.Ніколи ні з ким не з’ясовуйте відносин у присутності сторонніх осіб.
6.Не ставте колег у незручне становище при сторонніх, зробіть вигляд, що не помітили їхніх промахів.
7.Вмійте берегти та поважати самолюбство і гідність інших людей.
8.Будьте толерантними за будь – яких обставин.
9.У будь – якій конфліктній ситуації вчіться знаходити і пропонувати розумне оптимальне рішення для врегулювання конфлікту.
10.Вчіться мати тверду життєву позицію з будь – якого питання, грамотно, культурно її відстоювати.
11.У будь – якій життєвій ситуації пам’ятайте: Ви – педагог, з Вас беруть приклад інші.
12.Пам’ятайте золоте правило етики: ставтесь до людей так, як би Ви хотіли, щоб вони ставились до Вас.

БУДЬТЕ ПИЛЬНІ, АДЖЕ У ВАШИХ РУКАХ ДИТИНСТВО !

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ!

ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ!